Sveiki atvykę į „Laisvės TV“ - pirmąją nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą internetinę LTsel televiziją Lietuvoje. Mes esame įrodymas, kad kokybiška ir aukštus standartus atitinkanti televizija gali egzistuoti ne tik TV ekrane, bet ir kitose platformose.
„Laisvės televizijoje“ laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų - Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus, Ridas Jasiulionis bei Edmundas Jakilaitis. Tik žiūrovų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą.
„Laisvės TV“ skaičiuoja jau trečią sezoną, televizijos ambicijos ir entuziazmas auga su lyg kiekviena diena - pirmaisiais metais startavę vos su keliomis laidomis, šiuo metu „Laisvės TV“ kanale nuolatos transliuojame 8 skirtingas laidas, vlogus, podcast‘us, o nauji formatai mūsų galvose gimsta kiekvieną dieną ir Jūsų paramos dėka juos galime įgyvendinti.
Tapkite laisvos televizijos kūrimu dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų - www.patreon.com/laisvestv

 • 1 007
 • 37 472 824

Komentarai

 1. Nijole Ozelyte

  O kaip tam Malinauskui negėda ? Juk dar nepasiekė bebro amžiaus,dargi gyventi reikės. Jo paties vaikams jo bus gėda :(

 2. Mantas Gicevicius

  Malinauskas vimdo..

 3. Jolanta N.

  Kur Prezidento patarėjai buvo, kad nepatentavo "gerovės valstybės"?

 4. Mantas Gicevicius

  apie uzregistruotą pavadinimą pusę metų žinojo, o apie kelią nežinojo? eikit na..

 5. Vilius A

  Malinauskas kazka gerai prisisikes yra, kad dabar turi ginti tokias nesamones. Nebuvo juk toks kvailas anksciau.

 6. Audrius Bukauskas

  Apie nieką

 7. OneLittleFucker

  Ei, chebra, na padarykit bent valandos podcasta, arba bent jau per menesi viena kiek ilgesni, nes tos 40min tikrai per trumpai, nes tikrai idomu klausyt ir norisi daugiau:)

 8. Marius Pribisauskas

  Jeigu sauliaus darbų nesimatys , bus bent šūkis.O gal ant kalėdiniu atviruku reik ka parašyt?:)

 9. Lukas Vasionis

  Ar klausimus priimat tik iš intagramo ar ir iš FB story? Kur rašyt tuos klausimus?

 10. Arunas Daunoras

  Viespatie koks sudmalys . Skvernelis nupirdina suki is Pareigunu , ir nejaucia nei laso gedos :D Bet cia kaip visada kalti konservatoriai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 11. Antanas Nacys

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SKIRMANTAI, KO VERTAS SKVERNELIO ŽODIS? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 12. Gabrielius Mackevičius

  vieno galva atrodo per maža, kito per didelė

  1. Viltaute Zaltauskiene

   labai geras pokalbis, bet labai keisti Katausko batai-kokio ten bizono oranzines odos bata? nukreipia demesi nuo pokalbio kai kojas parodo

 13. tomas leseta

  Vienas politikas 'pasiima" šūkį, o kiti politikai negali. O jei koks nors kitas politikas norėtų šį šūkį apsaugoti? Sekantis aspektas yra programavimas kas kart tariant tą šūkį.

 14. Simonas Trumpaitis

  Aš Jūsų noriu labiau ir labiau, o laidos dėja trumpėja ir trumpėja, net kiekvienos minutės praradimas žeidžai, vat ant tiek aš JUS mėgstu.

 15. Consigliere Egidio

  Klausaisi ir bent jau džiaugiesi, kad ne vienas taip jautiesi...keistas jausmas džiaugtis, kad nėra kuom džiaugtis.

 16. Klaidas Lukosevicius

  ar tik man taip atrodo ar Vanagui reguliariai silpna dares nuo patarejo pliurpalu.

 17. Andrius Martinaitis

  Juokingiausias Katukų pokalbis... :D.."bliam dar metai kai nieko nepadrys...", bet juk prieš tai 30 metų šūdą darė ir tai jau nestebina... :D:D

 18. Monika Plumpienė

  kaip amebos... !!! super

 19. edikudo7

  Nuoširdžiai, kaifavau. Geras tempas, puiki dialogo kultūra, bet gaila tema niūri.

 20. Monika Plumpienė

  Smagu ir matyt ir girdet jus!

 21. shineshineful

  Vanagas maladiec

 22. Marijus Pileckas

  Tėvynės labui! (visos teisės © S.Skvernelis). Katkų atskyrėt nuo kompanijos ir visiem geriau :)

 23. y tak dobra

  Žodžio celovekas

 24. Mindaugas K

  OG Version - Reikia Pinigu

 25. Kapash09

  Labai gaila, kad paskutinė laida - tikiuosi dar persigalvosit. Tikrai neblogas formatas ir kokybiškas turinys, laukiau kiekvieną mėnesį pasirodant. Ačiū.

 26. Dariune Opa

  Sako neminėsiu senos grupės pz geras,.,. Sena grupė tai Portalas jei ką 😉

 27. Raimonda Sadovskytė

  18:47 Karina jau virš metų skamba mano tel. kaip skambutis :) labai patinka :)

 28. tungakas

  Andriau, Jusu apyranke ar karoliukas ant kairio rieso per daug ikyriai barska.

 29. Rolandas Hilbrektas

  Saunuolis Lilas

 30. arnoldas klevinskas

  40min video ir ~10 reklamų... apsiraminkit, nes baisiau nei LNK darosi... prašau.

 31. DarKe wg

  31:32 biudzeto deficitas? 1146000000000 wow 1,146 trilijono

 32. Vincas Vosylius

  Per daug nuliukų prie biudžeto prirašėt

 33. Vincas Vosylius

  Štai vaizdas iš mūsų galinės kameros - armija sustojusi su kardais ir lankais.... etf...ai, čia GoT žaidimo reklama

 34. Wolfiukaz

  Puikus pokalbis, nustebino mane Lilas savo visai kitokiu mąstymu, negu buvau iš anksčiau susidaręs.

 35. Y-Top LT

  "Jų dainos muša rekordus lietuviškajame LTsel su dešimtimis milijonų peržiūrų" Na, na. Lilas ir Inommine turi tik vieną dainą su 13M peržiūrų ;) www.y-top.lt/populiariausi/lilas-ir-innomine

 36. Z. T.

  Kiauras samtis tas lidlas. Mandras, pasikėlęs ir išpuikęs savimyla.

 37. Adle Channel

  Algis Jėga! Pas mane navigacjos garmin balsas !! Su juo linksma važiuot ir dar linksmiau kur nors nepataikius į posūkį klausytis jo šmaikščių komentarų:))

 38. Migle Budryte

  Kalbat apie biudžetą, o skaičių be klaidų užrašyti nemokat: 1,146 milijardai € turi būti rašomi su 6 nuliais

  1. Simonas M

   3 nuliais per daug. LaisvesTV, pasamdykite estų 15-metį darbui su skaičiais. ;)

 39. PUČ YT

  Geras intervas, kai toks pro zhurnalistas, tai ir Lila idomiai prakalbina. Selui reiktu pasimokyt, kaip neishsipisinet, kai arenas surinkineji :DDDD

 40. Meistras

  Toks jausmas, kad galvoje vakumas...

 41. Tadas Blindavicius

  Jei nori užkariauti šalį be karo, auklėk jų vaikus. Neveltui Rusija buvo nusitaikiusi į Vilniaus rusiškąsias mokyklas. Vežiojo tuos vaikus į Rusijos sukarintas stovyklas. Taip buvo norima mūsų vaikus ir paauglius auklėti pagal rusišką pakraipą. Palaispniui užauga nauja individų karta, su priešiškos valstybės ideologija. Tai vienija koloradus (vatnikus) su totalitarinę Rusijos politika ir yra paspirtis kenkti mūms lietuviams, čia Lietuvoje. Jau Ukrainos rusai parodė kaip juos veikia rusiška propaganda. Tuomet, pakūrstyti propagandos iš Rusijos, jie ėmė ginklus ir žūdė savus ukrainiečius. Prisiminkim kad visi pagauti prieš Lietuvą šnipynėję, Rusijos naudai Lietuvos piliečiai turi slaviško kraujo. Iš pradžių Romuald Lipskij pagautas Oro uoste ir Lietuvos kariuomenės medikas Andrej Ošurkov. Prevenciškas veikimas yra pats veiksmingiausias. Teisingai buves VSD vadovas Gryna yra pasakes, kad reikia nutraukti tautinių mažumų mokyklų finansavimą iš valstybės biudžeto, nes jie niekada nesiintegruos į visuomenę. Ten tik nelojalius ir potencialius kolaborantus mūms augina. Niekur Vakarų Europoje tautinių mažumų mokyklos nėra finansuojamos iš valstybės biudžeto, todėl kitataučiai ten greičiau integruojasi į visuomenę.

 42. Tadas Blindavicius

  Vienas iš Rusijos informacinio karo tikslų yra suformuoti visuomenės nuomonę Lietuvoje ir iškreipti realybę, kad viskas Lietuvoje beviltiška, kad šis kelias niekur neveda. Bando sukęlt abejonę Lietuvos valdžia ir institucijomis, bandoma sukęlti abejones, ar mes gerai padarėme įstodami į ES ir NATO ir pan... NATO, ES, JAV demonizavimas, Lietuvos kariuomenės menkinimas, Partizanų demonizavimas, Vaikų tema (Barnevernet demonizavimas), mokytojų demonizavimas, konservatorių partijos demonizavimas, Karbauskio "Agrokoncerno" žemių ir jo rusiškų trąšų verslo dengimas, Energetinės nepriklausomybės nuo Rusijos iškreipimas, mulkinimas skiepų tema. Tai Lietuvos 5-osios kolonos naratyvai soc. tinkluose. Tai temos kurios labiausia domina Rusijos spec. tarnybas. O visų jų bendras tikslas yra sukęlti žmonėms beviltiškūmo jausmą ir nusivylimą savo valstybe ir viskuo kas yra LIETUVIŠKA. Kremlius į Lietuvos visuomenės nuomonės formavimą meta didžiules pajėgas ir pinigus.

 43. Tadas Blindavicius

  KAIP DIRBA RUSIJOS PROPAGANDA KOMENTARUOSE 1) Vieni dirba per emocijas ir savo oponentus vadina „fašistais“, "lansberginiais" ir t.t.. Tuo pačiu pabrėžiant, kad putinas yra didis prezidentas ir pan. 2) Kiti bando sukęlt abejonę Lietuvos valdžia ir institucijomis, bandoma sukęlti abejones, ar mes gerai padarėme įstodami į ES ir NATO ir pan... Naudoja frazes supuvę Vakarai, ES ir NATO o štai "gėrio jėga" yra Rusija. 3) Treti manipūliuoja melagingais ir įšgalvotais faktais, pav - Landsbergis sugriovė kolūkius, arba kad prezidentė dirbo kgb ir Karbauskis geras. 4) Ketvirti bando įtikinti mus, kad jau mus okupavo JAV arba NATO….:) 5) Penkti bando mus įtikinti, kad ne Rusija naudoja šlykščią propogandą o atvirkščiai, Lietuvos žiniasklaida skleidžia propogandą.. 6) Dar kiti mūms aiškina, kad ginkluotis nereikia nes jeigu norės rusas ir taip greitai mus okupuos…7) Kiti puola viską - Lietuvos istoriją, mūsų demokratiją, sausio 13 - ąją, tremtinius, mūsų 'Miško brolius'. Viską, kas mūms yra šventa. O visų jų bendras tikslas sukęlti mūms nepasitikėjimą mūsų valdžia, institucijomis, sukęlti žmonėms beviltiškūmo jausmą ir nusivylimą savo valstybe ir viskuo kas yra LIETUVIŠKA.

 44. Gabrielius Mackevičius

  antraštei būčiau parinkęs šią citatą: Šiaip, galima absoliučiai viską gyvenime daryti. Viską viską, ką tiktai nori. Tiktai būna... nu kaip jau paskui pasiseka... taip pasiseka

 45. Tadas Blindavicius

  Vienas iš Rusijos informacinio karo tikslų yra suformuoti visuomenės nuomonę Lietuvoje ir iškreipti realybę, kad viskas Lietuvoje beviltiška, kad šis kelias niekur neveda. Bando sukęlt abejonę Lietuvos valdžia ir institucijomis, bandoma sukęlti abejones, ar mes gerai padarėme įstodami į ES ir NATO ir pan... NATO, ES, JAV demonizavimas, Lietuvos kariuomenės menkinimas, Partizanų demonizavimas, Vaikų tema (Barnevernet demonizavimas), mokytojų demonizavimas, konservatorių partijos demonizavimas, Karbauskio "Agrokoncerno" žemių ir jo rusiškų trąšų verslo dengimas, Energetinės nepriklausomybės nuo Rusijos iškreipimas, mulkinimas skiepų tema. Tai Lietuvos 5-osios kolonos naratyvai soc. tinkluose. Tai temos kurios labiausia domina Rusijos spec. tarnybas. O visų jų bendras tikslas yra sukęlti žmonėms beviltiškūmo jausmą ir nusivylimą savo valstybe ir viskuo kas yra LIETUVIŠKA. Kremlius į Lietuvos visuomenės nuomonės formavimą meta didžiules pajėgas ir pinigus.

 46. Lithuania Surf

  Andriau, žiūriu Jūsų visas pokalbių laidas. Aiškiai matyt kaip laidos pabaigoje priverčiat pašnekovą nepatogiai jaustis. Padėkojat, spaudžiat ranką, tada įteikiat siuvenyrą ir rankos nespaudžiat antrą kartą. Skamba juokingai, bet atkreipkit dėmesį į video. Tai manau arba spauskit ranka du kartus, arba spauskit po to kaip įteiksit svečio dovanėlę :)

 47. Julius Serapinas

  Sužavėtas! Ačiū

 48. karolina kneraite

  durniu laivas tiesiog ...musu ta valdzia , be komentaru

 49. Jazzee Design

  Labai panasus balsas i Marijaus Ziedo :)

 50. Kauno Kentas

  Šaunuolis Andriuks,po" vaivorykštinio upėtakio palaižymo" buvau atsisakęs prenumeratos,dabar vėl užsisakiau.

 51. V ir J Kazemikaiciai

  O ko gi jam nesijuokti- nesityčioti šitokią kvailių minę iš tarybinio socializmo į europinę baudžiavą pervedus?

 52. Algirdas Navickas

  "lenkų vaikų namai" tai laidos hitas :D

 53. lolipop

  toks spakainas zmogus

 54. You Tube

  wow so much fake positive.

 55. Robertas Klemanskis

  Ateina tas nejaukus momentas, kad ant tiek baisu , kad net juokinga .

 56. PAULIUS MATIUSOVAS

  nerenkam į valdžią nieko virš 40

 57. Thadeuss

  bet pirmoji daina geresne:)

 58. Ramunė Grigaitė

  Viena geriausiu laidu. Galima kazkaip is uzsienio jus paremt? 😅😂

  1. Domas m

   čia galite juos paremti www.patreon.com/laisvestv

 59. Žilvinas Paura

  Nuo pirmo sezono džiaugiuosi, kad esat <3

 60. Viktoras Jonutis

  aš ta pati seriala irgi 9 kartus žiūrėjau:D taikliai pasakė :)

 61. Tomas vasyka

  Jubiliejaus progra Karabasui palinkeciaus karmos. Zema draudimais ir mokesciais tyciotis is Lietuvos zmoniu. Aciu laisves tv bent uz tai, kad si karta nepamirso duoti kritikos valdziai. Juk butina palaikyti normalias partijas kaip konservatorius ir laisves partija.

  1. PAULIUS MATIUSOVAS

   :D

  2. Captain Landzo

   Tiesiai į dešimtuką.

 62. ChilleR

  Kur rast jį su kostiumu scenoje?

  1. 10011010.

   Tu privalai skambėt

  2. spouck

   MAMA APDOVANOJIMAI KAŽKURIE METAI

 63. Alina Š.

  Balsas tai kaip Marijaus Žiedo :) Tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad Lilas toks kuklus, ramus. :) Labai geras pokalbis ir labai gaila, kad grupė nutraukė savo veiklą...

 64. anglijos zemaic

  6dislike tai cia rytfaniai

 65. Marija Bagdonavičiūtė

  Arba Andrius Visvaldo bijo arba sėdi jo kišenėje, nes tokia tyla... .

 66. Modestas Gendvilas

  brandus pokalbis ir labai gera dikcija pas Lilą.

 67. rzas

  17:20 Eminem - Rap god lietuviškai

 68. Ruta Udraite

  Nuostabi Giedrė!

 69. Jon Mar

  Garsas yra tiesiog klasiškas! Taip ir toliau

 70. Martynas

  Dabar jau 4 vyras pas Indre ateina :D

 71. egidijus k

  Yra tik salės garsas. Kiekvienas įrašas tylus. Tokia realybė. Žiūriu per android yotube appsą.

 72. Indrė Balandaitė

  Ačiū. Įdomi ir svarbi tema.

 73. SVIMAZfromD5

  Nu labai gerai:) ačiū, tik gal pastaba maža ne įkalt, o įpist vienetuką:) žinau, kad jums pajibat, bet vis gi įpist turėtų būti:)

 74. LeReQUeZ :*

  P.O.D youth of the nation gabalas :D ??? ar ne sitas pod ?

  1. Tomas Bauža

   LeReQUeZ :* taip payable on deat (P.O.D). Jie stiprus buvo labai

 75. Arnas Rindzevičius

  Jau blemba reklamų...

 76. unsn 88

  Empti was way ahead of its time. Ačiū

 77. Ugnius Tamulevicius

  Lilas su G&G Sindikatu iškepe gera songa

 78. pikta dvasia

  kai nedarai nesamoniu, sunku islikt zinomu Lietuvoje

 79. Edgaras Meskis

  garantuoju prades solo

 80. aaakliuciami

  Du žodžiai: progresiniai mokėsčiai lt.wikipedia.org/wiki/Progresinis_mokestis

 81. Papa Mama

  Vestuvių su Barbora Radvilaite sąskaita buvo apmokėta iš valdovo stalo valdų, valdovo asmeninių pajamų ir LDK biudžetas biškį ne prie ko.

 82. Diego Vytautas

  Labai rimtas, santūrus, bet savo ruožtu lengvai suklausomas pokalbis. Super!

 83. minj4ever

  you are supposed to wait for it

  1. Martynas Jurkus

   Legen - wait for it - dary! Legendary.

 84. Tomas

  Garso nera vietomis...

 85. Vytautas Eičas

  Galėtų už kiekvieną neįvykdytą pažadą visos partijos gauti baudas,nu tada tikrai bus mažiau populizmo,supras,kad su melu toli nenueis

 86. Ginta Liatukaite

  👍👍👍

 87. Martynas

  Nupirkau marškinius žmonai, bet per mažus.. Nes galvojau, kad kuo didesni, tuo daugiau kainuoja :D

 88. Nojus Noreika

  Lilas pumpas

 89. Irmantas Irmis

  geraja prasme nustebino Kostas,brandus pokalbis,kulturingas zmogus.

 90. Be Pavadinimo

  Kitas šiandienos svečias - Urlaganas iš didžiosios raidės!

  1. Vidmantas Skalandis

   @Be Pavadinimo supratau bevardį✌️

  2. Be Pavadinimo

   @Vidmantas Skalandis taigi parašyta ten, kad urlo vardas yra konstantinas, bet jis juo neprisistato..

  3. Vidmantas Skalandis

   Tu toks ypatingas, kad net vardą tau tėvai pamiršo uzdeti

  4. Valdas A

   @Be Pavadinimo svarbu neuzsprink!

  5. Valdas A

   Atsigauk truputi nuo pigiu gerimu... :))))))))))))

 91. Remigis Brazdeikis

  ačiū, nes tokia yra realybė...

 92. prison9865

  Man atrodo apyranke Andriaus vis ten tarska ir mikrafonas vis pagauna :///

 93. Audrius Uzdila

  Geras svčias... įdomu buvo pasiklausyti, o DIEVU MIŠKAS ištiesų vienas geriausiu Lietuviu filmas

 94. Irmantas Irmis

  kazkaip puikiai susiziurejo,sakyciau viena is geresniu laidu sio sezono.O politika ir zmones tikintys ir panasiai...visiem nebuna gerai,bet ,kartais jau taip blogai viskas,ypac dabartiniai valdantys kuriuos aptys ir issirinkom(dauguma).

 95. Ed Jan

  Apie ką šnekam? Viešajame sektoriuje vidutinė alga į rankas yra 850eur, o privačiajame - tik 817 eur. O turėtų būti atvirkščiai ir su gerokai didesniu skirtumu. Taigi, turime tipišką policijos valstybė. Tarp kitko - su policininko valdoma vyriausybė. (tiksliau - bandoma valdyti, nors sekasi ne kaip).

  1. Ed Jan

   @Agnius Magnus aš taip iškart ir pagalvojau, kad pats nieko nedirbi. Matyt, busi profsąjungos veikėjas, jei taip šią nesąmonę ginti pouliai, šūdėlį nelaimingas.

  2. Agnius Magnus

   @Ed Jan veiloke, as isvis pagal darbo santykius nedirbu. O del profsajungu, tai tu ta vakaru europieciam pasakyk i akis, kokias man cia nesamones rasai, vata.

  3. Ed Jan

   @Agnius Magnus na, jei manai, kad pats nesugebi sutarti su darbdaviu kai eini darbintis, gali ne tik dali algos atiduoti profsąjungai, bet aplamai - kokia auklę pasiimti su savim. Tuo pačiu ir nosį nušluostis, jei ką, ir batus padės užrišt. )) Bet šneka ne apie tai. Jei valstybė atima tiek mokesčių, kad neturi kur kišti pinigų, kad jau išasfaltavo visus takelius kaimouse, kad valstybės išlaikytiniai gauna daugiau, nei tie, kas jos išlaiko - tai neatrodo "biski" neteisinga? O dėl oligarchų nepergyvek! Jei Lietuvai jie nereikalingi, tai perkels savo verslą ten, kur mokesčiai mažesni. Ir ką tada valgysi su visais savo profsąjungų veikėjais, kai ne bus kur dirbti. Smulkus verslas irgi ne itin nori čia kurtis. Bent jau, jaunimas vis labiau žiūri į kitas šalis. Greitai čia bus šalis 404.

  4. Agnius Magnus

   o tai gal turim oligarchine valstybe, su kiseninem profesinem sajungom ir todel to privataus sekttoriaus atlyginimai buksuoja ???

 96. judita Dido

  😂😂😂👌

 97. Vidmantas Skalandis

  Mano nuomone reiktų mažinti visų valdininkų skaičių. Tada liktų pinigų visam likusiam darbininkų skaičiui. Kito varianto nebėra. Balsuosiu už tuos, kurie mažiau žada, bent jau neapgaus.

 98. Meka

  Prius - vairuoju saugiai

 99. Laimonas Galinauskas

  reiketu tam seime su botagu gerai per nugaras prasinesti ir pasol von spirt subinen visiems, ir naujus rinkimus organizuot...,blet slymstu ziuret i bukagalviu armija...

  1. Ričardas Zinkevičius

   Tai bet nėra ką rinkti... visi sako neleiskite bobutėms ir diedukams balsuot, o koks skirtumas kas balsuos, kai tuos ką renki yra vieni už kitus blogesni...

 100. Rolandas Aleksandravicius

  Vietomis garsas neveikia

  1. a333

   teks perskirstyti šeimos biudžetą ir įsigyti naują kompą :)