„Į Seimą neisiu, visą kadenciją dirbsiu Alytuje“ - Nerijus Cesiulis || Laikykitės ten pokalbiai

LaisvėsTV

77tūkst. peržiūros39

  Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.
  ➤ „Laikykitės ten“ laida: ltsel.info/video/vaizdo-irasas/ZqGKnnpqnpzHea4.html
  ➤ Pokalbis su Gabriele Martirosian: ltsel.info/video/vaizdo-irasas/aJusqH6kfpfJecw.html
  💵Remkite Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥FACEBOOK „Laikykitės ten“: laikykitesten
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTsel SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

  Paskelbta Prieš 10 dienų

  Komentarai

  1. Viktorija Pa

   Nu jis toks Maladėc :D

  2. Rima Bar

   JISbuvo kažkada didžėjumi.Todėl turi gerą liežuvį.Galėtų išstoti iš socdemų partijos,būtų dar šaunesnis.

  3. Zydrunas Puida

   Puikus meras, laidos laikas prabego velniskai greitai norejosi dar 👌🙂

  4. Tadas Ušinskis

   Labai fainas žmogus.. Alytus turi šaunų merą ;) Bent jau šmaikštus tai labai :)

  5. Taip Vat

   Taip jau gyvenime yra, kad tie , kurie gesino yra seselyje, o tie , kurie vaiksciojo aplinkui - visus laurus susirenka...

   1. Grazina Akelaitiene

    Neužmirškim, kad pėstininkų daug, o JŲ VADŲ - VIENETAI...GERIAU AŠ, PĖSTININKE BŪDAMA, LIKSIU ŠEŠĖLYJE, KAD TIK turėčiau galva už mane aukštesnį vadovą (manau supratote,kad aš ne apie fizinį ūgį?..)Nuovokus žmogus matyti ir už kalno... O kad gaisrininkais turi būti PASIRŪPINTA, TAI JAU KITAS KLAUSIMAS...

  6. Kiauras Kaminas

   Nesuprantu. Kaip rikiuoja tuos populiariausius yt video, jei šitas pokalbis su 47 tūkst peržiūrų #7, o tą pačią dieną pasirodžiusi Tapino laida su 49 tūkst peržiūrų net nėra įtraukta į top 50? Kaip ir kas čia viską skaičiuoja?

   1. Petras Cvirka

    Yra algoritmas kuris atrenka video, kurie atitinka tam tikrą kategoriją. Gali pasiskaityt internete, niekas prie to rankos prikišti negali.

  7. blackoutas

   Socialdemokratas su geru humoro jausmu, unbelievable! Respect!

   1. blackoutas

    @Coconut212 todėl kad konservatoriai nesiūlė, thats why :D

   2. Coconut212

    Nu nafik jisai socialdemokratas? Kodėl..

  8. Atedo odetA

   Istorija apie paskersta kiaule duru vyriu .... reikejo geriau nutyleti.

   1. Andrius M

    Maladec jis. Pokalbis liux

  9. Edvinas Pledis

   Nežinau ar esu matęs tokius idomius pasikalbėjimus su kitu žmogumi, žiauriai linksmas žmogus, tas jo juokas užkrečiantis 😂 ir jis galėtu įgarsinti komedinius filmus aš manau, nes per lnk ankščiau būdavo panašus filmų igarsintojas

  10. Gabriele Umbrasaite

   😁😁😁 humoristas galetu buti 😅

  11. Paulius Litas

   Maloniai susiziurejo pokalbis su siuo politiku . Ir Andrius gerai pavare , taip taikliai :-) super Jus

   1. Grazina Akelaitiene

    @Irena Design p. IRENA, IR MANE nervina. LABAI.... O kad pirštai ir lituanistei suklumpa (žr. mano riktus), tai tik rodo, kad mes visi klystantys -vieni vienaip, kiti kitaip...NESINERVINKIT - VISIEMS PASITAIKO...MUMS, KALBININKAMS, - TAIP PAT... Beje, kviečiu visus, kuriems rūpi LIETUVIŲ KALBA, į LKD (Lietuvių kalbos draugiją) - pagaliau atsikuria ir Vilniaus skyrius. (Apie tai žiūrėkit plačiau LKD paskyroje veidaknygėje, kurią jau visi mieliau vadiname svetimuoju žodžiu, T.Y ANGLYBE feisbuku. Ką padarysi - nespėjo kalbininkai laiku pasiūlyti, o veidaknygė gal ir ne pats tinkamiausias TERMINAS, NES PERKELTINĖM REIKŠMĖM KVEPIA, tai ir nepriėmė visuomenė, jau pripratinta prie anglybės ).GEROS KLOTIES :)

   2. Irena Design

    @Grazina Akelaitiene Ačiū, Gražina, kad pataisėte......nervuoja mane susiskaitantys ir susižiūrintys :)))))))

   3. Grazina Akelaitiene

    @Irena Design tIK REIKĖTRŲ SAKYT pasakymas, posakis (jūsų paminėtas IŠSIREIŠKIMAS - VERTALAS.o ŠIAIP ačiū, kad rūpinatės kalba.NET YOU TUBE... Kalbininkė G.A.

   4. Paulius Litas

    Na jus teisi Irena , biski suklydau :-) bet manau supratot ka norejau pasakyti ;-) Tikrai malonu ziureti sita laida

   5. Irena Design

    Susižiūrėjo, susiskaitė - ar čia, jūsų manymu, lietuviškas išsireiškimas? Tai, jei lietuviai lietuviškai nekalbės ir nerašys, tai kas? Gal žydai, rusai? Pagalvokit........

  12. Aurimas Plytnikas

   Aš kolkas geresnio ir nuoširdesnio pokalbio internete nesu matęs SUPER!!

   1. Aurimas Plytnikas

    @Grazina Akelaitiene ne viskas super ir Andrius super buvo, o Nerijus išvis 100balų!

   2. Grazina Akelaitiene

    O KAIP Jums Andrius TAPINAS?.. NENUBLANKO PRIEŠ NEVAIDINANTĮ, O TIKRAI CHARIZMATIŠKĄ ŽMOGŲ? JUK AndriusTAPINAS PRARADO, KĄ TURI, SU VALINSKU pabandęs supanašėt..

  13. Jan A.

   Gal ir pasidomesiu.... :)

  14. Same Main

   Ai, tiesa, dar priisminiau: sita populista i miltus sumale, tiesiog isniekino Audrius Baciulis pries kelias savaites savo laidoje. Galetu, kas moka, iskirpti laidos ta dali ir paviesinti i youtube. Jei autoriia leistu. Ten tiesiog meistriskai parodoma, kaip sitas veikejas skiedzia.

  15. Same Main

   As negaliu nustoti zvengti, koks sitas pajacas yra super populistas :)))) Jis unreal. Jis nuo pat pirmos gaisro sekundes ijunge pati ciniskiausia ir nieksingiausia populizma, koks tik begali buti. As sakyciau, ir cia labai rimtai, kad jis populizmu apdeda net pati Uspaskicha siuo metu. Ir, ka......tuntai susiktu bukagalviu,kurie ant to populizmo visa dusia savo nuogas subines sodina jau. Nesuvokiams zmoniu bukaprotiskumas. Pries jus sitame video sedi super populistas.

   1. ZetKey

    Naglas Pliurpeiki, čia tu pili pamazgas?

   2. pale face

    Panašu, kad tamstos smegenys truputį praplautos, o gal tiesiog siauroko mąstymo žmogelis esat. Populizmas, kaip terminas, jau gana atgyvenęs - juo užsiima VISI politikai. Kaip ir konservatoriai, atvykę "Apžiūrėti asfaltuoto kelio", šalia kurio gyvena skvernelis. Tokių "populizmo" apraiškų kasdienam šaleis poltiniam gyvenime galma rasti kasdien. O meras, kad ir elgėsi demonstratyviai, tačiau - suvaldė situaciją, parodė rūpestį, nuramino žmones, suteikė saugumo jausmą, ir PATS ASMENIŠKAI rūpinosi visu įvykiu, googlinosi pats ten kažkokios sunkiosios technikos, skambinosi į lenkiją, kalbėjo su kažkokiais nepažįstamais žmonėmis, skolinosi techniką, žodžiu, RŪPINOSI. O tie, kurie tylėjo, šikną užraukę, ir leido tiesiog degt, ir kratėsi atsakomybės, na, tie jau tikriausiai ne populistai, nes jų tiesiog NĖRA.

  16. apuoja

   Nustabus Meras.Paprastas ir nuosirdus :) ne taip kaip tie kelmai seime...

  17. Marius Pilipas

   Pakvieskit Baciuli!

   1. Same Main

    @Minto Foods Jis neis.

   2. Minto Foods

    Sunkus variantas. Bačiulis populiaresnis...

  18. Ramunas Banys

   Gerulis Cesiulis :)

  19. Algirdas Norkus

   Tai tuo ir baigsiu laisvės tv prenumeratą. Apsurdiška kaip žmogus daromas žvaigždunu nors Alytaus įvykių metų kėlė paniką ir gąsdino gyventojus savo postais. Dar vasarą pasirašė ekstremalių situacijų planą bet akivaizdu nei skaitė nei ką. Prie kryžiaus kala VRM bet kad savivaldybė neatliko namų darbų ty spec technikos aprūpinimas. Bet juokingiausia jis apeliuoja į veikim BE teisinio pagrindo.

   1. Karolis Tička

    @Svitrigaila būtų darę pagal planą būtų užgesinę per pora dienų. Būtų meras dirbęs savo darbą nebūtų išvis reikėję gesint nieko:)

   2. Svitrigaila

    Bet tai ziurek kiek specialistu pradejo lyst po gaisro, kur jus buvot, didziavyriai musu? Cernobylio pavyzdys, po siai dienai daug dalyku slepiama, zmones pikti, nes slepia tiesa. Cia, alytuje, atrodo informavo visuomene meras, tai pisa prota, kad kele panika ir pakazucha daresi, tai apsispreskit viena karta :D Butu viska dare pagal jusu ta ale biurokratija, tai jauciu po siai dienai rusentu padangos. Nera ko stebetis, kad seime sedi biudzeto siurbeles is kuriu jokios naudos, uztenka paziuret i specialistus, kurie renka ta valdzia :D

   3. Karolis Tička

    @Paul Makauskas Kokio mąsto katastrofa turėjo nustatyt miesto administracija, pagal ekstremalių situacijų valdymo planą, kurį pasirašė Cesiulis. Jie turėjo aiškiai nustatyt, kad tai aukščiausio lygmens gaisras, apie tai informuoti BPC ir kitas institucijas, o situacijos valdymą tuomet būtų perėmę aukštesnės institucijos, bet jie tik lakstė kelnes prikrėtę ir dėl savo aplaidumo patys turėjo dirbt kitų darbą. Ar ne Cesiulis pirmas dienas aiškino, kad "viskas ok, patys po biškį tvarkomės"? :D Nebejuokinkit. Čia klaunada ant visos Lietuvos. Cesiulis verkia, kad Tamašiūnienė jam traktoriaus neatvaro, kad įmonės neduoda įrangos, kariuomenė nepadeda. O tai pala, atnaujinai sutartis su įmonėm, įsitikinai kad jos tam pasiruošę? Ar su kariuomene biurokratija sutvarkyta? Jei ne, tai ko verki, kad jie prašo tavęs tai sutvarkyt gaisro metu. Kodėl jie turi pažeidinėt įstatymus ir dirbt be sutarčių dėl mero aplaidumo? Jau nekalbu apie "tūkstančius kartų užterštumą viršijantį vandenį". Pagal Cesiulio vapaliones Alytus nebegyvanamas turėtų būt kokiam pusšimčiui metų.

   4. Svitrigaila

    Same Main nu pizdec koks tu maladec, net apsiputojes cia komentaru privemei, bravo, saunuolis, keista kur tokie specai kaip tu buvo gaisro metu :D

   5. Same Main

    @Svitrigaila Dare pakazucha realiais veiksmais? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD what a fuckk....................

  20. Žinoma Nežinomybė

   Geras pokalbis, labai puikūs atsakymai su cinkeliu. Žmogus neapsimeta tuo kuo nėra, yra paprastas ir žmonių mylimas.

   1. Žinoma Nežinomybė

    @Justinas Kulakauskas Užsistatyk žadintuvą, o aš lauksiu.

   2. Justinas Kulakauskas

    Susitinkam po 2 metų patvirtint tavo žodžių :)

  21. Osvis

   Tiesiog norėjau pasakyt, kad AlytausGidas gavo -999 karmos taškus, kad vietoj to, kad pasiūlytų paremt LaisvėsTV, įkelia epizodą, kai dar tik patreonai gali žiūrėt. You had one job, Alytausgidas. And you failed it.

   1. Eugenijus Dolgovas

    Tik, perskaitęs šį komentarą, sužinojau, kad, toks kanalas, egzistuoja.

  22. Onute Karpaviciene

   MUSU MERAS YRA MYLIMAS